Bezpłatne warsztaty "CSR i innowacje dla zrównoważonego rozwoju"

Bezpłatne, certyfikowane warsztaty „CSR i innowacje dla zrównoważonego rozwoju”
skierowane do MŚP z Warmii i Mazur

7 i 10 grudnia 2021 ONLINE

 

  • Czy chciałbyś wzmocnić konkurencyjność Twojej firmy, ale nie wiesz, jak to zrobić?
  • Czy wiesz, jak zmieniają się oczekiwania współczesnego konsumenta?
  • Czy zastanawiasz się nad wykorzystaniem innowacji dla poprawy pozycji Twojej firmy na rynku?
  • Czy znane są Ci takie pojęcia jak: interesariusze, zrównoważony rozwój przedsiębiorstwa, odpowiedzialny biznes, strategia CSR czy raportowanie danych niefinansowych?
  • Czy jesteś gotowy na zmiany warunków współpracy w łańcuchu dostaw Twojej branży?

 

Zapraszamy Ciebie na warsztaty, podczas których przygotujemy Twoją firmę do zbudowania strategii rozwoju w oparciu o innowacje na rzecz zrównoważonego rozwoju i społecznej odpowiedzialności.

 

W ramach każdego z warsztatów zaplanowana została bogata w treści część teoretyczna oraz intensywne ćwiczenia oparte na realnych przykładach rynkowych:

 

Część I – Blok teoretyczny

Wprowadzenie w tematykę zrównoważonego rozwoju biznesu, trendy społeczno-gospodarcze, narzędzia wspierające, wyjaśnienie korzyści osiąganych z odpowiedzialnego budowania modelu biznesowego.

 

Część II – Blok praktyczny

100 % praktycznych zajęć z omówieniem i dyskusjami, w tym analiza i mapowanie interesariuszy, budowanie strategii odpowiedzialnego biznesu.

 

Do kogo skierowany jest projekt?

  • Do przedstawicieli małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP), zainteresowanych rozwojem przedsiębiorstwa w oparciu o innowacje i wdrażanie praktyk społecznej odpowiedzialności oraz skoncentrowanych na zrównoważonym rozwoju organizacji.
  • Uczestnikami warsztatów będą przedsiębiorcy, właściciele, menedżerowie małych i dużych zespołów, koordynatorzy projektów oraz osoby odpowiedzialne w organizacji za proces zmiany i rozwoju.

 

Szczegóły projektu oraz formularz do zapisów znajduje się na stronie https://grupaprofesja.com/csr-i-innowacje-dla-zrownowazonego-rozwoju/

 

Warsztaty organizują Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej wraz z Narodowym Centrum Badań i Rozwoju we współpracy z Grupą Profesja.

 

Budowanie SPOŁECZNIE odpowiedzialnej firmy się opłaca!

 

 

INFORMACJE, GRAFIKI: ORGANIZATOR