Dzień Kobiet z GCK

Dzień Kobiet z GCK
 • Kiedy

  8 Marca 2022

  8 Marca 2022

 • Gdzie

  ulica: Konarskiego
  Nr domu: 8
  11-500 Giżycko

 • Wstęp

  wstęp wolny

 • Organizator

  Giżyckie Centrum Kultury

Dzień Kobiet z GCK

8 marca 2022 r. 

Sala widowiskowa Giżyckiego Centrum Kultury 

 

Co roku w Giżycku, z okazji Dnia Kobiet, planowane jest specjalne wydarzenie dedykowane giżycczankom. Do tej pory specjalnie dla naszych mieszkanek zaśpiewali i zagrali m.in. Small Band, Sonia Bohosiewicz, Jacek Borkowski, Nicola Palladini, Robert Moskwa.

 

W tym roku Burmistrz Giżycka Wojciech Karol Iwaszkiewicz wraz z Giżyckim Centrum Kultury ma zaszczyt zaprosić wszystkie giżycczanki i nie tylko na wyjątkowy koncert z okazji ich święta.

8 marca o 17:00 i 19:00 w sali widowiskowej Giżyckiego Centrum Kultury będziemy mieć okazję wysłuchać najpiękniejszych romantycznych przebojów muzyki rozrywkowej w języku włoskim i angielskim w przepięknych aranżacjach muzycznych przy akompaniamencie skrzypiec oraz podkładów muzycznych w wykonaniu włoskiego tenora Sergio Bettasa przy akompaniamencie niezwykle utalentowanej YLO Violin, czyli Ilony Perz-Golki)! 

Na koncert obowiązują bezpłatne wejściówki, które można odbierać w kasie Kino Nowa Fala od 1 marca według poniższego harmonogramu: http://bityl.pl/vDVEM

Jedna osoba może otrzymać maksymalnie 2 wejściówki.