Festiwal 12 godzin dla Serca | Wesprzyj polską transplantologię

Giżycko wspiera ideę transplantacji i akcję 12 Godzin dla życia. Każdy z nas może dołożyć swoją cegiełkę kupując bilet na koncert charytatywny gwiazd, który odbędzie się 2 lipca w amfiteatrze w Mrągowie. Kupując bilet wspierasz polską transplantologię oraz kardiochirurgię! 

 

FESTIWAL 12 GODZIN – SERCE MAZUR

2 lipca 2022 godz. 16.00 - 22.00

Amfiteatr w Mrągowie

Jaszczurcza Góra 10

 

 

To już trzecia edycja Festiwalu „12 Godzin Serce Mazur”. Wyjątkowa, cykliczna impreza wspierająca polską transplantologię i Fundację Dla Transplantacji – Zostaw Serce na Ziemi, która również jest inicjatorem akcji #12GodzinDlaŻycia. Dochód z festiwalu zostanie przeznaczony na zakup specjalistycznego sprzętu OCS Heart, służącego do transportu serca dawcy. Pozwala on zwiększyć czas potrzebny do transportu serca dawcy do przeszczepu z 4 do 12 godzin. Obecnie jest to jedyny sprzęt na świecie służący do transportu pobranego do przeszczepu "wciąż bijącego" serca. Fundacja wspiera rozwój polskiej transplantologii i świadomość bycia dawcą poprzez muzykę i sztukę. „Chcemy przenieść nas z "epoki lodowcowej” (transport serca odbywa się w lodzie) do czasów współczesnych!”- komentuje inicjator akcji Dr. n. med. Zygmunt Kaliciński. Obecnie takiego sprzętu w Polsce nie ma.

KUP BILET - cegiełkę

 

Wystąpią:

HLA 4, zespół z misją, którego założycielem grupy jest dr n. med.  Zygmunt Kaliciński, kardiochirurg, transplantolog i perkusista w zespole.

CLEO- gwiazda wieczoru

MARGARET- gwiazda wieczoru

Gościnnie wystąpią: Mirosław Henryk Kalisiewicz, KLAUDIA, OXANA.

 

CLEO zaprasza na koncert!

 

Głównymi Partnerami są: Burmistrz Miasta Mrągowo, Festiwalowe Mrągowo, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Olsztynie oraz Stowarzyszenie Wielkie Jeziora Mazurskie 2020 zrzeszające miasta i powiaty stanowiące mikroregion w obrębie Obszaru Funkcjonalnego Krainy Wielkich Jezior Mazurskich.

Partnerem merytorycznym jest Poltransplant.

Patronat medialny: TVP 3 Olsztyn, Gazeta Olsztyńska, Kurier Mrągowski, Meloradio i Radio 5.

Współorganizatorem festiwalu są: „Musicart Group”, „Fundacja Dla Transplantologii- Zostaw Serce na Ziemi” oraz „ROOTS”.

 

 Więcej o Fundacji dla Transplantacji: https://dlatransplantacji.pl/

FB: https://www.facebook.com/dlatransplantacji

IG: https://www.instagram.com/dlatransplantacji/

LINK DO WYDARZENIA: https://fb.me/e/36h82TyW4

 

KONTAKT / DZIAŁ MARKETINGU/ BIURO ORGANIZATORA:

Aleksandra Gołębiowska

Tel: 784 085 793

Mail: marketing@musicart.pl