GIŻYCKO Hotel St. Bruno****

GIŻYCKO Hotel St. Bruno****

Informacje
Medi.SPA oferuje szeroką gamę zabiegów dla kobiet i mężczyzn. Medi.SPA dysponuje wysokiej jakości sprzętem do zabiegów medycyny estetycznej i wykorzystuje kosmetyki uznanych na całym świecie marek Epicuren i Skinceuticals. Gabinety wyposażone są w urządzenie do laseroterapii Elipse MultiFlex, sprzęt do fototerapii, zwalczania cellulitu, wyrafinowanych zabiegów na twarz i ciało oraz w najnowszej generacji urządzenia do diagnostyki skóry Antera 3D.

Restauracja La Bibliotheque prowadzona jest przez jednego z najwybitniejszych szefów kuchni, Grzegorza Labudę. Wyśmienite dania modern polish cuisine łączą to co najlepsze w kuchni polskiej z trendami światowymi. piwnicach hotelu znajduje się także stylowa winiarnia, w której odkryć można wszelkie tajemnice wina. Winiarnia zgromadziłą bogatą kolekcję win z całego świata.Do winiarni przylega klub nocny z własnym barem serwującym bogaty wybór najlepszych drinków.

St. Bruno to świetne miejsce do organizacji prestiżowych spotkań, szkoleń czy konferencji. Sale konferencyjne mogą pomieścić do 300 gości, w foyer lub na hotelowym dziedzińcu zorganizować można nietypowe występy artystyczne lub inne atrakcje dla zaproszonych gości.

Udogodnienia
Obiekt posiada udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.