Giżycko - Miasto Marzeń XXI wieku | spotkanie

W środę 12 października odbyło się wyjątkowe spotkanie Burmistrza Giżycka Wojciecha Karola Iwaszkiewicza i Stanisława Tołwińskiego z osobami odznaczonymi Medalem za Szczególne Zasługi dla Miasta Giżycka.

Inicjatorem i pomysłodawcą spotkania był Pan Stanisław Tołwiński, założyciel nowego stowarzyszenia, Giżycko - Miasto Marzeń XXI wieku, a dzięki uprzejmości Honorowego Obywatela Giżycka Pana Henryka Górnego, odbyło się ono na Wieży Ciśnień.

Podczas spotkania rozmawiano o Giżycku jako mieście marzeń, za 30, 50, a nawet 70 lat. Poruszano także tematy historyczne i teraźniejsze związane z naszym miastem. Niewątpliwie zaproszeni goście, to miłośnicy Giżycka, którym wyjątkowo leży na sercu wspólne dbanie o przyszłość miasta.

Wszystkich chętnych do włączenia się w to szczególne przedsięwzięcie budowania wyjątkowej przyszłości Giżycka zachęcamy do kontaktu z Burmistrzem Wojciechem Karolem Iwaszkiewiczem i Panem Stanisławem Tołwińskim.

Mieczysław SmoleńskiRyszard Wojciech ChodakowskiBurmistrz Wojciech Karol Iwaszkiewiczdr. n. med. Anna Lachowicz-WawrzyniakHenryk JurczykStefan LempieckiAlina SkupińskaMarianna MaculewiczStanisław TołwińskiTadeusz KostrzewaMarianna KiezikWacław KiezikMarian Grabikowskidr Szczepan SzumowskiHenryk GórnyAdam KajetanowiczMaria PopieluchKatarzyna NiedbajłoWojciech Marek DarskiBurmistrz Wojciech Karol IwaszkiewiczAndrzej PaszkiewiczBohdan MakowskiCzesława Aptazy

Przypominamy Honorowych Obywateli Giżycka i osoby odznaczone Medalem za Szczególne Zasługi dla Miasta https://gizycko.pl/honorowi-obywatele-gizycka/ 

 

fot. gizycko.pl | K. Zadroga