Gratulacje giżyckiej oświacie

31 sierpnia 2021 r. w Urzędzie Miejskim Burmistrz Giżycka Wojciech Karol Iwaszkiewicz przekazał gratulacje pracownikom oświaty - dyrektorom i nauczycielom.

Burmistrz przekazał gratulacje dyrektorom placówek w Giżycku. Pani Marcie Rudy, dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 1 z Oddziałem Integracyjnym w Giżycku (stanowisko od 1 września 2021 r.), Pani Ewie Lewińskiej, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Mikołaja Kopernika w Giżycku (przedłużenie powierzenia stanowiska), a także Pani Iwonie Słowikowskiej, dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 4 w Giżycku (przedłużenie powierzenia stanowiska).

Gratulujemy objęcia stanowisk dyrektorskich, życzymy niesłabnącej satysfakcji z wykonywanej pracy oraz wszelkiej pomyślności w nadchodzącym roku szkolnym. Dziękujemy również za trud i wysiłek włożony w pracę z dziećmi i młodzieżą, by uczynić z nich mądrych ludzi.

 

31 sierpnia w Urzędzie Miejskim odbyło się także uroczyste nadanie stopnia nauczyciela mianowanego. Awans zawodowy otrzymało pięciu nauczycieli: Ksiądz Wojciech Kondratowicz - nauczyciel religii w Szkole Podstawowej nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Mikołaja Kopernika w Giżycku, Pani Emilia Rządowska - nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne w Szkole Podstawowej nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Mikołaja Kopernika w Giżycku, Pani Aleksandra Pawelecz - nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne w Szkole Podstawowej nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Mikołaja Kopernika w Giżycku, Pan Adrian Burzyński - nauczyciel historii w Szkole Podstawowej nr 7 im. Janusza Korczaka w Giżycku, Pani Julita Anna Lenio - nauczyciel informatyki w w Szkole Podstawowej nr 7 im. Janusza Korczaka w Giżycku.

Serdecznie gratulujemy awansów zawodowych i na nadchodzący nowy rok szkolny życzymy dużo energii do realizowania planów, satysfakcji z pracy oraz dziękujemy za ogromny wkład włożony w edukację i wychowanie naszych dzieci.

 

fot. gizycko.pl K. Zadroga