#MazuryInspirują

Giżycko - Żeglarska Stolica Polski, jedno z najbardziej rozpoznawalnych miast regionu rozpoczyna akcję #MazuryInspirują. Ma ona przypominać o atrakcyjności Mazur, pomóc mieszkańcom dostrzec i docenić, w jakich "okolicznościach przyrody" mają okazję pracować i zachęcać gości do planowania pobytu, gdy już będzie to możliwe.
Epidemia wciąż trwa i wirus nie daje za wygraną. W obecnej sytuacji zagrożenia, najważniejsze jest dbanie o bezpieczeństwo własne i innych.
Praca zdalna to jedno z zaleceń Ministerstwa Zdrowia, pozwalające na znaczne ograniczenie kontaktu, a przez to zmniejszenie ryzyka rozprzestrzeniania się koronawirusa. Giżycka akcja ma pokazać giżycczanom, że mają szczęście pracować w jednym z najpiękniejszych zakątków nie tylko Polski, ale i świata. Nabrzeże Niegocina, las miejski, uliczki Giżycka - wystarczy krótki spacer po pracy, by zapomnieć na chwilę o trudach obecnej sytuacji. 
Podczas pierwszej fali COVID-19 wielu mieszkańców innych miast Polski przyjechało do Giżycka i okolicznych miejscowości by stąd, właśnie zdalnie, załatwiać swoje sprawy. Wszystkim, którzy mają taką możliwość serdecznie rekomendujemy to rozwiązanie. Na Mazurach można odnaleźć spokój i bezpieczne miejsca, w których można się zaszyć, by wykonywać swoje obowiązki, a może nawet zamieszkać na stałe. Niech codzienna praca na Mazurach zamieni się w przyjemność bo:

#MazuryInspirują


#MazuryToCzystePowietrze


#MazuryToCzystaWoda


#MazurySąŹródłemEnergii


#MazuryIdealneDoPracy


[caption id="attachment_83532" align="alignnone" width="1920"]Widok z góry na trzy żaglówki dryfujące po tafli szmaragdowo-niebieskiej wody Fot. mojegizycko.pl/ T. Karolski[/caption]
[caption id="attachment_83530" align="alignnone" width="1920"]Zachód słońca. Na pierwszym planie wysokie drzewa przy ulicy, dalej mazurska dolina Fot. Jarosław Krajewski[/caption]
 
 
Grafika: mojegizycko.pl/ Justyna Maciejewska-Kucfir