Oficjalne otwarcie punktu szczepień Drive Thru

Dziś w Giżycku odbyło się uroczyste otwarcie Punktu Szczepień Drive-Thru przy ul. Gimnazjalnej. W wydarzeniu udział wzięli Wojewoda Warmińsko-Mazurski Artur Chojecki, poseł Wojciech Kossakowski, przedstawiciele 15 Giżyckiej Brygady Zmechanizowanej, 16. Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej, 24 Wojskowego Oddziału Gospodarczego i 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie - Filia w Ełku. Gospodarzem wydarzenia był burmistrz Giżycka Wojciech Karol Iwaszkiewicz. 

Punkt działa już od 1 lipca, przez 7 dni w tygodniu w godzinach 8.00 - 20.00. Każdy chętny, bez wcześniejszej rejestracji, może przyjechać lub przyjść na miejsce, by szybko się zaszczepić. Szczepienia przeciwko COVID-19 wykonywane są preparatem jednodawkowym Janssen (firmy Johnson & Johnson). Z możliwości zaszczepienia się mogą skorzystać zarówno mieszkańcy, jak i przebywający u nas goście. Koordynatorem działania punktu jest ppor. Urszula Orłowska z 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ-Filia Ełk. 

 

 

 Oficjalne otwarcie Punktu Szczepień Drive ThruOficjalne otwarcie Punktu Szczepień Drive ThruOficjalne otwarcie Punktu Szczepień Drive ThruOficjalne otwarcie Punktu Szczepień Drive Thru