Płatne parkingi - gdzie kupić karty abonamentowe?

W związku z dużym zainteresowaniem możliwościami nabycia kart abonamentowych, które będą obowiązywały w sezonowej strefie płatnego parkowania i płatnych parkingów na terenie Giżycka przypominamy, że można je nabyć w Biurze SPP i PP.  


Biuro SPP i PP


ul. Warszawska 7 (wejście od strony ul. Kętrzyńskiego)


Czynne w godz. 9.00-17.00, w dni robocze (począwszy od 4 maja 2021 r.)  • Jednocześnie prosimy, aby wizyty w biurze strefy rozłożyć w czasie i planować je w ciągu kilku pierwszych dni po otwarciu, aby uniknąć nadmiernych kolejek i utrudnień.
  • Informujemy także, że rozwiązaniem awaryjnym i doraźnym (w przypadku kumulacji klientów biura) dla osób posiadających Giżycką Kartę Mieszkańca wyrażających chęć zakupienia abonamentu miesięcznego za 20,00 zł, będzie możliwość zakupienia w dowolnym parkomacie biletu dziennego za 20,00 zł i następnie okazanie go pracownikowi biura (łącznie z Giżycką Kartą Mieszkańca i dowodem rejestracyjnym auta) celem dokonania autoryzacji. W maju będzie to równoznaczne z wykupieniem miesięcznej karty abonamentowej dla posiadacza GKM. Powyższe rozwiązanie obowiązuje tylko w maju 2021 r. i nie będzie honorowane w kolejnych miesiącach.
  • Prosimy o zakup nowego abonamentu w Biurze SPP i PP w drugiej części maja br. na kolejne miesiące. Istnieje również możliwość wykupienia abonamentu na cały sezon tj. do końca września 2021 r.

  • Jednocześnie parkując w SPP i PP, prosimy o zwracanie szczególnej uwagi na oznakowanie pionowe informujące o terminach i godzinach poboru opłat.

FORMA OPŁATY W obrębie całego obszaru poboru opłat, płatności będzie można realizować poprzez aplikacje mobilne (CityParkApp, ePARK, moBilet, mPay, Pango), gotówką oraz w wybranych parkomatach – kartą płatniczą.     Czytaj także   Najważniejsze informacje o SPP i PP w Giżycku