Szlachetna Paczka | Potrzebni darczyńcy

DARCZYŃCY SZLACHETNEJ PACZKI W POWIECIE GIŻYCKIM SĄ PILNIE POTRZEBNI! 

 

Od soboty 12.11. każdy z nas może pomóc najbardziej potrzebującym! Od tego momentu przez 3 tygodnie każdy z nas może wybrać swoją Rodzinę, tą Rodzinę, której historia poruszy i dla której będziemy chcieli przygotować pomoc. 

Szlachetna Paczka pomaga najbardziej potrzebującym, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej. Osoby starsze i osamotnione, rodziny wielodzietne, poszkodowani w wyniku nieszczęśliwego wypadku, osoby chore i z niepełnosprawnościami – nasi Wolontariusze z Giżycka dotarli do tych, którzy często z trudnościami są pozostawieni sami, z dala od wzroku drugiego człowieka. Nie proszą o pomoc, mimo że bardzo jej potrzebują. 

 

To proste!

Wejdź na www.szlachetnapaczka.pl i wybierz rodzinę z Giżycka. Zbierz bliskich, kolegów z pracy czy szkoły i wspólnie przygotujcie Szlachetną Paczkę, która stanie się realnym, skrojonym na miarę potrzeb wsparciem dla wybranej Rodziny. 

 

Chcielibyście wiedzieć więcej? Zajrzyjcie na dedykowaną stronę i dowiedzcie się, jak przygotować PACZKĘ w paczce krok po kroku https://bit.ly/Paczkawpaczce

 

Informacje: 

 

Justyna Wyszkowska-Zając

Menadżer Operacyjny Szlachetnej Paczki

Stowarzyszenie WIOSNA