Szyjemy sport na miarę w Giżycku

Szyjemy sport na miarę w Giżycku

Niedziela 21 listopada o 11.00

Hala MOSiR ul. 3 Maja 21

 

Po zakończonej wielkim sukcesem wakacyjnej trasie po zachodniej części kraju tym razem trzej wielcy mistrzowie sportu: Cezary Trybański, Marcin Lijewski i Krzysztof Ignaczak udadzą się na północny-wschód do stolicy polskiego żeglarstwa, żeby aktywizować ruchowo mieszkańców Giżycka i okolic.

 

Projekt “Szyjemy sport na miarę” to unikatowe campy sportowe promujące najpopularniejsze dyscypliny halowe na świecie. Podczas wspólnych zajęć, łączących w sobie elementy treningu trzech dyscypliny – siatkówki, piłki ręcznej i koszykówki uczestnicy spotkania, oprócz niezbędnych technicznych wskazówek, otrzymują bezcenną dawkę mistrzowskiego doświadczenia oraz unikatową lekcję sportowej postawy. Oprócz sportowych atrakcji nie zabraknie również miejsca na wspólne zdjęcia i autografy, a na zakończenie każdego z campów czeka konkurs umiejętności indywidualnych w wielkim “skills challenge”.

 

Oprócz atrakcji typowo sportowych nasi mistrzowie przygotowali również specjalne podarunki dla wszystkich uczestników – każdy kto weźmie udział w treningu otrzyma specjalną campową koszulkę oraz worek treningowy. 

 

Żeby wziąć udział w tym niezwykłym wydarzeniu należy tylko wejść na stronę internetową: www.szyjemysportnamiare.pl/#zapisy i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Impreza jest w pełni darmowa, zarówno dla uczestników, jak i dla osób towarzyszących.

 

 

Partnerami projektu są: Ministerstwo Sportu i Turystyki, Miasto Giżycko oraz MOSiR Giżycko

 

 

Ambasadorzy projektu "Szyjemy sport na miarę"

 

  • Cezary Trybański

Reprezentant Polski i pierwszy Polak w NBA. Był zawodnikiem czterech amerykańskich klubów między innymi Memphis Grizzlies i New York Knicks.

 

  • Krzysztof Ignaczak

Wybitny reprezentant Polski. Mistrz Świata, Mistrz Europy, srebrny medalista Pucharu Świata i wielokrotny medalista Mistrzostw Polski.

 

  • Marcin Lijewski

Jeden z najwybitniejszych polskich piłkarzy ręcznych – Wicemistrz Świata i multimedalista Mistrzostw Polski. Najlepszy trener Polskiej Ligi Piłki Ręcznej w sezonie 2020/2021.