Tomasz Rogisz Tytanem sportu

Tomasz Rogisz, na co dzień trener giżyckiego Klubu Sportowego TYTANI GIŻYCKO, uczestniczył w Mistrzostwach Europy U-17 juniorek młodszych w zapasach w Bukareszcie w Rumunii. Podczas zawodów, zawodniczki reprezentacji Polski zajęły 6. miejsce drużynowo. Trener Tomasz miał również przyjemność wysłuchać Mazurka Dąbrowskiego, gdyż jedna z zawodniczek została mistrzynią Europy!

To wielki sukces reprezentacji Polski i wielki sukces naszego giżycczanina Tomasza Rogisza. Przypomnijmy, iż trener Tomek jest drugim trenerem kadry narodowej i uczestniczy w cyklu przygotowań do Mistrzostw Świata i Europy. W tej chwili następnym startem są Mistrzostwa Świata, które odbędą się w Grecji już pod koniec lipca!  

 

Życzymy powodzenia i trzymamy kciuki, a poniżej sylwetka sportowca przygotowana przez klub. Tomasz Rogisz z reprezentacją


Oficjalna informacja Klubu Tytani

 

Trener Tomasz Rogisz na Mistrzostwach Europy był II Trenerem Kadry Narodowej Juniorek Młodszych. Pojechał jako trener kadry z reprezentacją najlepszych zawodniczek z całej Polski.  W składzie dziewcząt nie było zawodniczek z naszego klubu. Chcielibyśmy podkreślić ważną rolę trenera jaką odegrał na tych Mistrzostwach Trener Tomek. Miejmy nadzieję, że w przyszłości będzie jeździł również z naszymi zawodniczkami z Klubu TYTANI GIŻYCKO!

My jako klub w tym samym czasie braliśmy udział w bardzo mocnym turnieju w Województwie Pomorskim. W dniu 18 czerwca Tytani Giżycko w 16- osobowym składzie wystartowali w Otwartych Mistrzostwach LZS w zapasach. Memoriał Kazimierza Polca.  W turnieju udział wzięło ponad 200 zawodników i zawodniczek z całej Polski oraz krajów europejskich Szwecji, Litwy, Łotwy, Niemiec, Ukrainy.
Pomimo ciężkich walk, TYTANI i tym razem okazali się niepokonani! Waleczne serca, wysiłek, duch walki zaprowadził nas daleko! Przywieźliśmy z tak silnie obsadzonego turnieju aż 9 medali!

 

Oto klasyfikacja:

I miejsce - Franciszek Zugaj (kat. 68kg) I miejsce - Aleksander Rogisz (kat. 30kg) II miejsce - Maja Leśniewska (kat. 38 kg) II miejsce - Klara Kasperowicz (kat. 42kg) III miejsce - Kostiantin Bereslavets (kat. 62) III miejsce - Filip Pianka (kat. 75kg) III miejsce - Leon Pilch (kat. 30kg) III miejsce - Oliwier Julian Żach (kat. 30kg) III miejsce - Remigiusz Chomiuk (kat. 49kg)

Jesteśmy dumni z naszych podopiecznych i przygotowujemy się do kolejnego bardzo mocnego sezonu. Trzymajcie kciuki i bądźcie Państwo z nami!      

 

 

Zdjęcia i informacje: organizator