WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH | Wszystkie cmentarze będą zamknięte od soboty do poniedziałku


UWAGA! Decyzją rządu wszystkie cmentarze będą zamknięte od soboty 31 października do poniedziałku 2 listopada


 
- Podjęliśmy decyzję, że zarówno w Dzień Wszystkich Świętych, a także dzień przed i dzień po cmentarze będą zamknięte - powiedział podczas konferencji prasowej (30 października) premier Mateusz Morawiecki. 
 
W związku z informacją premiera wcześniejsze ustalenia zawarte w poniższym artykule dotyczące organizacji ruchu, są częściowo nieaktualne. Przez te 3 dni nie będzie kursowała komunikacja na cmentarze, lecz zostanie wprowadzona, zatwierdzona już czasowa zmiana organizacji ruchu.


Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych. Z powodu pandemii koronawirusa w całej Polsce zaleca się, by wizyty na cmentarzach rozłożyć w czasie. Można odwiedzić cmentarz przed 1 listopada i po Wszystkich Świętych. 


 


 


KOMUNIKAT DOTYCZĄCY CZASOWEJ ZMIANY ORGANIZACJI RUCHU
w pobliżu cmentarza komunalnego w Giżycku


 


W terminie od 31 października (sobota) do 3 listopada (wtorek) 2020 r.:


  • w ramach zmiany organizacji ruchu na odcinku ul. Królowej Jadwigi (od ul. Kazimierza Wielkiego do ul. Wodociągowej) oraz na ul. Wodociągowej (od ul. Królowej Jadwigi do al. 1 Maja) zostanie wprowadzony zakaz postoju poza wyznaczonymi zatokami postojowymi,
  • pozostawiony w niedozwolonym miejscu pojazd zostanie usunięty na koszt właściciela.  

  

KOMUNIKACJA ZBIOROWAGminny Zakład Komunalny Sp. z o.o. informuje, że 1 listopada 2020 r. kursowała będzie linia nr 30 - rozkład jazdy jak w niedzielę i ś
więta.    
Szczegółowe karty kursów poniżej.
 
Zrzut-ekranu-2020-10-27-o-11.45.34Zrzut-ekranu-2020-10-27-o-11.45.06Zrzut-ekranu-2020-10-27-o-11.44.43Zrzut-ekranu-2020-10-27-o-11.44.04Zrzut-ekranu-2020-10-27-o-11.43.28Zrzut-ekranu-2020-10-27-o-11.40.57


PRZYPOMINAMY O PRAKTYCZNYCH APLIKACJACH


 


ecmentarz.gizycko.pl 


Dzięki aplikacji ecmentarz w łatwy sposób znajdziesz miejsce pochówku osób bliskich. Wyszukiwarka pozwala zlokalizować groby osób pochowanych na Cmentarzach Komunalnych w Giżycku oraz wyznaczyć drogę od dowolnej bramy cmentarza.
W celu wyszukania lokalizacji grobu, należy przejść do zakładki „wyszukaj grób”. Wyszukiwanie następuje po wpisaniu nazwiska zmarłego. Po wprowadzeniu wszystkich danych należy kliknąć przycisk „szukaj”. Pojawi się lista wyników z datami urodzenia i zgonu oraz adresem grobu. Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje należy najechać kursorem na mapę z zaznaczoną kwaterą i kliknąć kilkukrotnie, powoduje to dokładniejsze wskazanie miejsca położenia grobu. W przypadku nieodnalezienia danych osoby zmarłej lub rozbieżności danych ze stanem faktycznym prosimy o kontakt z zarządcą Cmentarzy Komunalnych w Giżycku.
 

gizycko.kiedyprzyjedzie.pl


Aplikacja Gizycko.kiedyprzyjedzie.pl pozwala na sprawdzenie rzeczywistych godzin odjazdów autobusów z dowolnego przystanku w naszej sieci komunikacyjnej. 
 
 
 
 
Foto: pixabay.com