#ZmieńTerminNieOdwołuj | Spotkajmy się w Giżycku!

#SpotkajmysięwGiżycku


Kiedy minie najgorszy czas, właśnie w Giżycku odetchniecie od tego wszystkiego i nabierzecie pozytywnej energii. Spotkajmy się w Giżycku już niedługo!

Znajdźcie swoje miejsce na wypoczynek i złapanie oddechu. Nie odwołujmy zaplanowanych rezerwacji i urlopów. Mazury czekają. Wyjątkowe otoczenie, dużo przestrzeni, odpoczynek nad wodą, wśród lasów. To zdecydowanie zapewnia unikatowa Kraina Wielkich Jezior i Giżycko - Żeglarska Stolica Polski.


Mieszkać na wodzie? Spędzić na wodzie urlop? To nie jest wcale takie trudne. Wystarczy przyjechać na Mazury. Kraina Tysiąca Jezior to wyjątkowe warunki i przestrzeń do spędzenia czasu ze sobą i bliskimi. I mieć jeziora dla siebie:)


Wspierajmy polską turystykę! Wspierajmy Mazury!


Zachęcamy do realnego wsparcia branży turystycznej, nie odwołując rezerwacji wyjazdu, noclegu, nie rezygnując z naszych planów urlopowych, zmieńmy po prostu ich termin. Na naszą pomoc czekają często od lat odwiedzane miejsca, hotele, ośrodki, pensjonaty agroturystyczne, które co roku zapewniają nam fantastyczny wypoczynek i relaks. Zadbajmy również sami, by przetrwały i mogły przyjąć nas ponownie.


 

Akcję #ZmienTerminNieOdwoluj wspiera Polska Organizacja Turystyczna


https://www.pot.gov.pl/…/nie-odwoluj-podrozy-zmien-termin-w…#SpotkajmysięwGiżycku


#ZmienTerminNieOdwoluj


#WspierajmyPolskąTurystykę


Mazury to Biznes


#SolidarnizBiznesem


#GiżyckoŻeglarskaStolicaPolski


#GiżyckieDniOldtimerów


Ekomarina Giżycko


Mazury AirShow


#MazuryAirShowGiżycko2020


7 Cudów Mazur 
Foto: UM Giżycko mojegizycko.pl / Tomasz Karolski